Spor Salonu Üye Kontrol Sistemi
Alt Çubuk
Spor Salonu Giriş Sistemleri Otomasyonu
Üye Rehberi
Üye rehberi sayesinde salonunuza kayıt olan müşterilerinizin kimlik bilgilerini kayıt altına alır ihticanız olduğunda cep telefonu numarası, email adresi, adres, yaşı, fotoğrafı gibi kişisel bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Kartlı Giriş Çıkış Sistemi
Üyeler salonunuza giriş yaparken salon girişine veya sizin istediğiniz bir yere koyduğumuz kart okuyucuya kartını okutur. Eğer üye'nin süresi devam ediyorsa sisteme giriş yapar. Üye sporunu yapıp salonu terkederkende kartı okutur ve sistemden çıkışı gerçekleşir.

Salonda Şuanda Kaç Üye Var? Kimler Var?
İçeridekiler sayfasında o anda salonunuzda kaç üyenin olduğunu ve hangi üyeleriniz olduğunu görebilir, dilerseniz web sitenizde "Şuanda salonumuzda spor yapan üyelerimiz" tarzı bir başlık altında yayınlayabilirsiniz.

Üye'nin Süresi Bittimi?
Üye salonunuza girerken kartı okutur Eğer üyenin süresi dolduysa sistem sesli bir şekilde uyarı verir, giriş başarısız olur ve size bilgi verir. Üyenin süresinin dolduğunu söyler.

Üye'ye Hizmet Atama
Sistem ayarlarından önceden belirlediğiniz hizmetinizi (Örn: Aylık üyelik, 3 aylık üyelik, Aylık Pilates vb...) üye kartını okutarak veya üye ismi yazarak üye'ye çok kolay bir şekilde hizmet ekleyebiliyorsunuz.

Üye Takibi
Hizmet almış olan üye'nin kalan gün sayısı, üyelik hizmetinin başladığı tarihi, bu zamana kadar nekadar süredir salona geldiğini gibi bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Hizmet Süresi Bitmek Üzere Olan Üyeler
Sizin belirlediğiniz süre dilimine girdiyse (Örn: Süre bitimine 10 gün kalanlar.) sistem "Süresi Bitmek Üzere" menüsü başlığı altında üyenin süresinin bitmeye yaklaştığını size bildirir.

Hizmet Süresi Biten Üyeler
Hizmeti bitmiş olan üyeler "Süresi Biten Üyeler" menüsü başlığı altında size bildirir. Hangi üyenin nekadar süre önce bitmiş olduğunu size gösterir.

Karta Para Yükleme
Üye kartına para yükleyebilirsiniz.

Vitamin Bar
Salonunuzda vitamin bar var ise, üyelerinizi cebinde para taşıma derdinden kurtarabilirsiniz. Üye kartına yüklediği para ile vitamin bardan alışverişini yapabilir. Dilerseniz kartında para yok ise kartını eksi bakiyeye düşürebilirsiniz. Ayrıca bu sistemin bir diğer avantajı ise o onda spor yapan üyeleriniz parasını kabinde bırakmış olabilir, sporu kesmemek için soyunma odasına gitmez. Bu yüzden ya almak istediğini almaz yada sözlü olarak size borç yapar. Sözlü olarak yaptığı borçta hem sizin tarafınızdan hemde müşteri tarafından unutulabilir. Bu sistemle bu tarz durumların önüne geçilir.

Bakiyesi bulunan üyeler
Vitamin bar'dan yaptığı alışveriş sonucu veya hizmet alırken eksik ücret ödemesi durumlarda "Bakiyesi Bulunanlar" menüsü başlığı altında size herzaman hatırlatır.
Proximity Mifare Barkod kart
Ayrıca proximity mifare barkod kart tasarımı ve siparişi için  burdan detayları inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
  
Pdks, Numaratör, Sıramatik, Biletmatik, Kart Basım, Elektronik, Fiyat
Pdks Hattı
Kosis Elektronik Otomasyon Yazılım Sistemleri
<<  Önceki Sayfa
Sonraki Sayfa >>
Uygun Fiyatlı Sistemler
Slogan

Spor Salonu Giriş Sistemi

Hizmet Verdiğimiz İller
ADANA
ADIYAMAN
AFYONKARAHİSAR
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
MERSİN
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN
MUĞLA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
ORDU
RİZE
SAKARYA
SAMSUN
SİİRT
SİNOP
SİVAS
TEKİRDAĞ
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
ŞANLIURFA
UŞAK
VAN
YOZGAT
ZONGULDAK
AKSARAY
BAYBURT
KARAMAN
KIRIKKALE
BATMAN
ŞIRNAK
BARTIN
ARDAHAN
IĞDIR
YALOVA
KARABÜK
KİLİS
OSMANİYE
DÜZCE