Personel Devam Takip Kontrol Sistemleri
Alt Çubuk
Personel Devam Kontrol Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS); personele dağıtılan kimlik kartları - Parmak izi veya yüz şekilleri  kullanılarak, belirli yerlere yerleştirilen okuyucu terminaller aracılığı ile, işletmelerde personel giriş - çıkış saatlerinin dijital ortamda kaydedilerek hataya ve unutmaya yer vermeden personelin belirli bir dönem içerisinde kaç gün ve kaç saat çalıştığını; izin, geç gelme, erken gitme ve gelmeme gibi kayıp zamanlarını belirleyen, verimliğin anahtarı çağdaş sistemlerdir. Personel devam kontrol sistemi, bordroya esas puantajın ve devam kontrole ilişkin çok çeşitli raporların elde edilmesini sağlar.

Personel devam kontrol sistemi sayesinde bordro hazırlanırken insan faktöründen kaynaklanan hatalar en aza indirilir. Ayrıca elde edilen bu raporlar işletmelerin üst yönetimine ışık tutarak geleceğe yönelik daha sağlıklı kararlar alınmasına yardımcı olur.

El ile hesaplama yapan işletmelerde kayıp zaman ve insan hatası faktörlerinden dolayı işletmelerin ekonomilerine verilen zararların önüne geçmesinin yanı sıra, PDKS sistemleri; işletmeye personel takibinde disiplin ve çağdaşlık getirmektedir. Personel maliyetlerini ve personel çalışma saatlerini kontrol edebilen işletme, rekabetin çok yoğun yaşandığı pazarlarda daha etkili olabilme şansını da yakalayabilmektedir.

Personel Devam Kontrol Sistemi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Personellerin giriş – çıkışının yapıldığı noktada duvara veya bir turnike üzerine kart okuyucu veya parmak izi okuyucu terminalin montajı yapılır. Çalışan personellere sistem kartlı ise firmanın logosunu içeren kredi kartı ebadında personel kartları verilir. Bu kartlar seri numaralı olabileceği gibi, kartı kullanan kişinin kimlik bilgilerini de içerebilecek şekilde de olabilir. Sistem biometrik ise parmak izleri veya yüzleri tanıtılır.

İşletmede kullanılan herhangi bir bilgisayara veya server’a firmamız tarafından geliştirilmiş yazılımı yüklenir. İşletmenin mesai saatlerine, cezai kesintilerine, departmanlarına vb. özel yapılarına göre program parametreleri düzenlenir ve eğitimi alan kullanıcıya parametrelerin değişmesi gerektiğinde değiştirebilmesi için ve günlük kullanım ile ilgili gerekli eğitim verilir.

İlk kurulum sonrası 30 gün içerisinde ikinci eğitim verilir; bu eğitim ile personelin tam anlamıyla programa hakim hale gelmesi için gerekli tüm detaylar aktarılır. Bu eğitime puantaj eğitimi denmektedir.

Personel Devam Kontrol Sistemi Uygulaması Nasıl Yapılır?

Personel girişte ve çıkışta proximity kart okuyucu terminalden kartını okutarak veya parmak izi okuyucu terminale parmağını basarak geçişini yapar. Bilgiler okuyucu terminalin hafızasında depolanır. Depolanan giriş çıkış kayıtları istenildiği an pdks programına aktarılır ve pdks programı aracılığıyla takibi yapılır.

Artık kullanıcı istediği raporları (Geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesaiye kalanlar, devamsızlar vb.) alabilir. İstenirse bu sistem personelin normal ve fazla mesailerini de hesaplayarak ay sonu bordro yazılımına uygun verileri hazırlayarak, bordro işlemini minumum süreye indirgenmesini sağlar.

Parmak İzli Geçiş Sistemi Cihazlarımız (Parmak izi okuyucular)
parmak izi okuyucu   parmak izi terminali   parmak izi cihazı   parmak izi cihazı
Ürün indeksi    
Parmak izli PDKS . Proximity Kartlı PDKS . Bekçi (Devriye) Tur Kontrol Saati . Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi PDKS. Parmak izli Geçiş Kontrol Sistemi PDKS. Yemekhane Kontrol Sistemi . Fotoselli Otomatik Kapı . Yana Kayar Bahçe Kapıları & Kapı Motoru .PDKS. El Dedektörü . Kapı Tipi Metal Algılama Dedekötürü . Turnikeli Kontrol Sistemleri . Proximity Kart . Bariyer Sistemleri . Kart Basma Saati (PDKS) . Bekçi Kontrol Saati . Parmak izi nedir? - Biometric Sistemler PDKS- Kart basma sistemi PDKS- Personel Programı PDKS- Kartlı Geçiş - Personel Takip - Tomlu Bekçi Kontrol - Parmak izi terminal - Kontrol Sistemleri - Bekçi Kontrol Sistemi - Parmak izi terminal + programı fiyatı - Parmak izi okuyucu . Personel Devam Kontrol Sistemleri PDKS İZMİR . S200 Strike Proximity Kart Okuyucu . Personel Programı
Pdks, Numaratör, Sıramatik, Biletmatik, Kart Basım, Elektronik, Fiyat
Pdks Hattı
Kosis Elektronik Otomasyon Yazılım Sistemleri
<<  Önceki Sayfa
Sonraki Sayfa >>
Uygun Fiyatlı Sistemler
Slogan

Pdks - Personel Kontrol Sistemleri Kullanılması

Hizmet Verdiğimiz İller
ADANA
ADIYAMAN
AFYONKARAHİSAR
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
MERSİN
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN
MUĞLA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
ORDU
RİZE
SAKARYA
SAMSUN
SİİRT
SİNOP
SİVAS
TEKİRDAĞ
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
ŞANLIURFA
UŞAK
VAN
YOZGAT
ZONGULDAK
AKSARAY
BAYBURT
KARAMAN
KIRIKKALE
BATMAN
ŞIRNAK
BARTIN
ARDAHAN
IĞDIR
YALOVA
KARABÜK
KİLİS
OSMANİYE
DÜZCE