Personel Devam Takip Kontrol Sistemleri
Alt Çubuk
Personel Devam Kontrol Sistemi
Hız olarak yüksek, tasarım olarak şık, gereksinimlerinize uygun kayıt kapasitesi ile gelişmiş parmak izi cihazlarını ayrıca iş güvenliğini artırmak için Kosis Elektronik sizin için özenle seçimini yapıyor.
Parmak izi okuyucu, parmak izi geçiş sistemlerinde kullanılan ve geçiş yapan kullanıcının parmak izi bilgilerini işleyen kaliteli cihazdır. Kartlı geçiş sistemine göre daha güvenli olan parmak izli geçiş sistemiyle kopyalanamaz olan parmak izi bilgisi alınır ve doğru kişinin geçiş yaptığından emin olunur. Parmak izi okuma ve parmak basma cihazlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilir ya da parmak izi sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.Personel kontrol sistemlerinde en çok kullanılan biometrik sistemlerin başında parmak izi okuyucular gelir. İnsanların parmak izleri benzersizdir, kopyalanamaz ve kullanıcılar için özeldir. Bu özelliklerinden dolayı parmak izlerini dijital bilgilere kodlayan parmak izi okuyucular personel devam takip sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Parmak izi okuyucular personel devam kontrol sistemlerinde, yemekhane otomasyonunda ve access kontrol (kontrollü geçiş) sistemlerinde de kullanılabilir. Parmak izi okuyucularında son zamanlarda oluşan maliyet düşüşleri firmaların bu cihazları daha fazla kullanmaya doğru yönlendirmiştir. Maliyet düşüşlerinin yanında cihazların özelliklerindeki yenilikler de cihazların fazlaca tercih edilmesindeki nedenlerdendir. Özellikle yeni nesil okuyuculardaki hem parmak izi hem de kart okuyucu olarak kullanılabilme özelliği bu birleşik cihazların yaygın olarak kullanım alanları bulmasına neden olmuştur. Bunların yanında personellerin birbiri yerine kart basmayı engellemesi ve kartı unutma gibi sorunları ortadan kaldırması tercih edilmelerindeki en önemli unsurlardır. Kart maliyetinin olmaması kart okuyuculara karşı tercih edilmelerindeki diğer bir nedendir. Parmak izi okuyucular turnike sistemlerini ve kilit kontrolü edebilecek şekilde kullanılabilir. Parmak izli turnike sistemleri hem pdks sistemlerinde hem de yemekhane otomasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
parmak izi cihazıParmak izi okuyucu ile pdks, öğrenci devam kontrol,  yemekhane ve geçiş kontrol sistemleri üreticisi olan firmamızın, işletmelerin gereksinimlerine göre farklı seçeneklerde parmak izi okuyucuları bulunmaktadır. Parmak izi tanıma teknolojisini kullanan bu okuyucularımızın hepsi dayanıklı cam sensörler kullanmaktadır. Parmak izi kayıt kapasiteleri ise 1000 den başlar ve özel proje çözümlerine göre 50.000’e kadar çıkabilmektedir. Parmak izi cihazlarımızın farklı modellerinde, parmak izi okumanın yanı sıra,  proximity kart veya mifare kart okuma özellikleri de entegre olarak bulunmaktadır. Bu şekilde hem parmak izi hem de kart okuyucu olarak kullanılabilme özelliği projelerde geniş esneklikler sağlamaktadır. Aynı zamanda üst seviye parmak izi modellerinde, kablosuz haberleşme parmak izi okutulduğunda fotoğraf çekme, grafik lcd renkli ekran, antipassback, zaman tablosu ile erişimi sınırlama, geriye dönük olay kayıtlarını yeniden transfer edebilme gibi birçok gelişmiş özellikler yazılım çözümlerimiz ile beraber çok farklı projeler üretebilmemizi sağlamaktadır.
Parmak izi cihazları ile geçiş kontrol sistemlerinde en önemli unsurlar dayanıklılık, güvenlik ve performanstır. Neticesinde parmak izi okuyucularımızın seçiminde bu faktörleri en iyi şekilde bir araya getirmesini ön planda tutmaktayız.Parmak izi cihazlarımız ile yaptığımız personel devam kontrol sistemlerinde veya geçiş kontrol sistemlerinde, kullanıcının parmak izi kaydının uzaktan yazılım üzerinden kontrol edilerek, anında veritabanına alınabilmesini sağlamakta, böylece istediğimiz bir kişinin parmak izi kaydını, anında istediğimiz ağdaki başka bir cihaza kaydedip veya silebilmekteyiz. Bu seçenek özellikle şubeli yapılarda çok güvenli ve performanslı bir merkezi yönetim sağlamaktadır. Her geliştirdiğimiz sistemde olduğu gibi, parmak izi geçiş kontrol sistemlerinde de fiyat, performans, güvenlik ve verimlilik ilkelerini en iyi oranda bir araya getirme çabasındayız. Dolayısı ile amacımız parmak izi okuyucu satmak değil, yazılımı ve donanımı ile bir bütün firmaların ihtiyacına uygun bir çözüm satmaktır.
Parmak izi sistemleri şubeli yapıya sahip organizasyonlar, kobiler, okullar, dershaneler, öğrenci yurtları gibi yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Parmak izi okuyucuların diğer bir biometrik sistem olan yüz tanıma sistemlerine göre dezavantajı temas gerektiren bir teknoloji olmasıdır. Temastan dolayı uzun kullanım sürelerinden sonra optik okuyucularda meydana gelen aşınmalar parmak izi okuma performansını olumsuz olarak etkilemektedir. Fakat okuyucuların silikon sensor yerine cam sensor seçilmesi bu olumsuz etkiyi minimuma indirmektedir. Parmak izi okuyucu seçimini etkileyen faktörlerden biri olan sensör tipini cam olarak seçmek cihazın sağlıklı ve uzun kullanım süresi için önemlidir. Parmak izi okuyucu kullanmanın pek çok avantajı vardır. Diğer seçim kriterleri olarak kayıt kapasitesinin uygunluğu, kapı açma, zil çaldırma özelliklerinin olması, elektrik kesilmelerine karşı dahili bataryaya sahip olması, kullanım dilinin Türkçe olması sayılabilir. Genel olarak iç ortamlar için tasarlanmış olan parmak izi okuyucular dış ortamda kullanılacaksa bu özelliğe sahip olmasına dikkat edilmesi gerekir.
Parmak izi okuyucularımızı detaylı şekilde görmek için lütfen tıklayınız.
İzmir, Manisa, İstanbul, Ege, Akdeniz, Marmara bölgeleri için plaza, ofis, fabrika, spor salonu, otellerde vb. işletmelere entegre edilmek üzere tüm parmak izi okuyucu, parmak izi terminali, turnike sistemi, pdks, kartlı geçiş, eks, personel devam sistemi, parmak izi geçiş sistemi, yüz tanıma sistemi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.
< Parmak izi sistemleri fiyatları Tıklayınız.
Pdks, Numaratör, Sıramatik, Biletmatik, Kart Basım, Elektronik, Fiyat
Pdks Hattı
Kosis Elektronik Otomasyon Yazılım Sistemleri
<<  Önceki Sayfa
Sonraki Sayfa >>
Uygun Fiyatlı Sistemler
Slogan

PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri

Hizmet Verdiğimiz İller
ADANA
ADIYAMAN
AFYONKARAHİSAR
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
MERSİN
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN
MUĞLA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
ORDU
RİZE
SAKARYA
SAMSUN
SİİRT
SİNOP
SİVAS
TEKİRDAĞ
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
ŞANLIURFA
UŞAK
VAN
YOZGAT
ZONGULDAK
AKSARAY
BAYBURT
KARAMAN
KIRIKKALE
BATMAN
ŞIRNAK
BARTIN
ARDAHAN
IĞDIR
YALOVA
KARABÜK
KİLİS
OSMANİYE
DÜZCE